Site Haritası   RSS  
BİZDEN HABERLER
Güncel Haberler
  Yenilenebilir Enerji Fuarında Yeni Ürünler
  Mini Elektrik Aktüatörü
  TTMD İSTANBUL BÖLGE TEMSİLCİLİĞİ - SERTİFİKALI EĞİTİM DUYURUSU
  Pompa Endüstrisi Çevreye Katkı Ödülü KSB nin.
  Doğal gaz kesme Vanası
  Ayvaz’ın 3. Tesisat Buluşması İzmir’de Yapıldı
  KSB, ICCI 2011 Fuarında İki Yeni Ürünü Sergiledi
İndirim ve Kampanyalar
ÜRÜN LİSTESİ
Ayvaz Ürün Listesi
Standart Pompa
Ürün Listesi
Faf Vana Ürün Listesi
Elimko Ürün Listesi
Konsan Ürün Listesi
Proval Ürün Listesi
Para Piyasaları
Site İçi Arama
» Doğal gaz kesme Vanası

Leon Teknik, Crane Process Flow Technologies Türkiye Yetkili Distribütörü olarak, Doğal gaz kesme vanası olarak  Flowseal Series MS Metal Yataklı Kelebek Vanalar'ı sunuyor.

Konvansiyonel tip Globe ve Gate Vanalara göre çok daha hafif olan ve daha az yer kaplayan Flowseal Series MS Metal Yataklı Kelebek Vanaları özellikle Triple-Offset (Üçlü eksen kaçıklığına sahip) özel tasarımı ile özellikle Cryogenics olarak adlandırılan LPG, LNG gibi akışkan hatlarında üstün performansı ile vazgeçilmez bir çözüm olmaktadır. Bu tasarım disk ve yatak arasındaki sürtünmeyi minimuma indirirken daha kolay bir açma/kapama sağlamaktadır. Aslında kapamayı yapan diskin kendisi değil, üzerinde sıralı dizilmiş Graphite-Paslanmaz Çelik halkalardır. Minimum sürtünme ile maximum ömrü olan bu halkalar gerektiğinde, diskin arka yüzündeki vidalar gevşetilmek sureti ile, çıkarılarak paket olarak değiştirilebilmektedir. Her iki yönde rahatlıkla kullanılabilen Flowseal Series MS (Metal-Seated) Metal Yataklı Kelebek Vanaların kendini merkezleyen diski ve pin bağlantısız mil-disk bağlantısı ile çok yüksek veya çok düşük sıcaklıklarda milin rahatça genişleyip büzülmesi sayesinde kullanıcılarına sorunsuz operasyon sunmaktadır.

Standart olarak DN80-600 çapları arasında üretilen bu vanalar, PN10-100 (ANSI 150/600) basınç sınıflarında ve –196 °C derece’den +550 °C derece’ye kadar bir sıcaklık aralığında servis verebilmekte, manuel el kumandalı, pnömatik aktüator veya  elektrik motoru ile otomatik (ON/OFF veya Kontrol) olarak çalıştırılabilmektedir. Sızdırmazlık testlerinden de DIN3230 Leakrate 1 standardında en yüksek sızdırmazlık seviyesinde başarı ile geçmiştir.

Flowseal Series MS Metal Yataklı Kelebek Vanaları’nın Cryogenics akışkan (LPG/LNG) hatlarında güvenli kullanımı için özel Cryogenic Versiyonu bulunmaktadır. Bu versiyonda vana üzerindeki tüm malzemeler Paslanmaz Çelik olup malzeme düşük sıcaklıklarda genleşerek donmayı önleyecek özelliktedir, tasarım –60 °C  derece ve daha düşük sıcaklıklar için (max. –196 °C derece) uygundur.+ Paylaş
Paylaş: Facebook Paylaş: Twitter Paylaş: Google Paylaş: Yahoo Paylaş: Mr. Wong Paylaş: Oneview Paylaş: Linkarena Paylaş: Folkd Paylaş: Digg Paylaş: Del.icio.us Paylaş: Reddit Paylaş: Jumptags Paylaş: Simpy Paylaş: StumbleUpon Paylaş: Slashdot Paylaş: Propeller Paylaş: Furl Paylaş: Spurl Paylaş: Blinklist Paylaş: Blogmarks Paylaş: Diigo Paylaş: Technorati Paylaş: Newsvine Paylaş: Blinkbits Paylaş: Ma.Gnolia Paylaş: Smarking Paylaş: Netvouz
Tüm Hakları Saklıdır Ertekma Endüstriyel Tesisat Makine Ltd.Şti.